Ljuskrona
2021-05-02
910665
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, stomme i mässing, 5 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, höjd 62, diameter 42 cm
Bruksslitage