Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1900-tal, metall, jugend stil, höjd 48, diamter 34 cm
Renoverad och komplitterad, skador i textilen
910660
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här