Klubbat för:
1 600 SEK
1 000 SEK
STALLYKTA, DRAGG, i smide, ÖRTVAGGOR, 2 st, RAKSPEGEL, i björk, FORM, i gjutjärn, 18/1900-tal, stallyktans höjd ca 33 cm
Brukslitage
910611
2021-05-07