M Pyk
2021-05-16
910518
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Ängel, signerad M Pyk, 1/50, färglitografi, bladmått ca 56x38 cm