Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
TRAMPHÄST, bemålat trä, 1900-talets första hälft, längd ca 68 cm, höjd ca 70 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis hårdare, Patina
910507
2021-05-04