M Pyk
2021-05-10
910454
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Figurer, signerad M Pyk, pt, färglitografi, bladmått ca 41x28 cm
Oramad