Klubbat för:
5 400 SEK
5 000 SEK
MARIANNE ÅGREN (född 1941): Sommarlandskap med ryttare, signerad Marianne Ågren, olja på duk, 123x138 cm
Ej uppspänd, rullad
910386
2021-04-30