Bordslampa 1930-tal
2021-05-05
910384
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1930-tal, metall samt glas, höjd exkl el ca 24 cm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen, ej funktionstestad