Schäslong
2021-05-04
910358
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SCHÄSLONG, sekelskiftet 1900-talets första hälft, textil klädsel, rygghöjd ca 105, längd 185, sitthöjd 42 cm
smärre bruks- och åldersrelaterat slitage