Klubbat för:
6 400 SEK
8 000 SEK
ÅKDYNA, front till, Skåne, 1800-tal, flamskteknik, motiv av blomsterurnor med parställda figurer, ca 45-94 cm
Lagningar, ej examinerad ur ram
910225
2021-04-30