Jorge Castillo
2021-05-01
910137
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JORGE CASTILLO (född 1933), pigment print, signerad och daterad 2014, numrerad 2/8, bladstorlek 56 x 43 cm.