Rashid Adgamow oljemålning
2021-04-29
910003
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Pioner ", signerad och daterad 05, olja på duk, ca 40x32 cm
Oramad