Rashid Adgamow oljemålning
2021-04-29
910001
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): "Kungsträdgården", signerad, daterad a tergo 1997, olja på duk, ca 24x23 cm
oramad