Figurin Buddha
2021-05-08
909994
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, Buddha, Kina, 1900-talets andra hälft / tidigt 2000-tal, betsat trä, höjd 13 cm, sockel medföljer
Torrsprickor