Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): (2) Slussen - Gondolen Stockholm, signerade M.Pyk, EA, färglitografier, bladmått ca 48,5x32,5 - 29x22 cm
Oramade, märken
909960
2021-04-30
Gör en kostnadsfri värdering här