Sideboard 1940-tal
2021-05-03
909839
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SIDEBOARD, 1940-tal, björk, med intarsia, invändigt med lådor och hyllplan, höjd ca 107 cm, 156x46 cm
Slitage