Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
C GÖRAN KARLSSON (född 1944): "Angel", signerad och daterad C Göran Karlsson -91, 188/270, färgserigrafi, bladmått ca 63x48 cm
909758
2021-04-30