Otto Roland Mellin armring
2021-05-23
909724
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 EUR |
ARMRING, camé, 18K guld, inre omkrets 16 cm, vikt ca 18 g, Otto Roland Mellin, Helsingfors 1879
Åldersrelaterat slitage, små skador.