Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ, 1920/30-tal, klädsel i plysch, kromade detaljer, ställbar sittställning, sitthöjd ca 40 cm
Zustandsbeschreibung
Klädsel med smärre slitage, kromade delar med smärre ytskador
909662
2021-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner