Tallrikar Kina
2021-05-03
909633
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TALLRIKAR, Kina, 12 st, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått, mått mellan ca 8,5-22,5 cm
Nagg förekommer, bruks och åldersrelaterat slitage