Ryamatta 1950-tal
2021-05-03
909401
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RYAMATTA, 1950-tal, möjligtvis Kristianstad hemväv, 110x215 cm
smärre slitage