Bertil Vallien båt
2021-04-29
909358
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTIL VALLIEN (född 1938): Skulptur, båt, signerad samt numrerad 005821-95, längd ca 17,5 cm