Guanyin Kina
2021-05-03
909265
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FIGURIN, guldlackerat trä, Kina, Ming-stil, föreställande Guanyin, höjd 77 cm
Skador, slitage