Soffbord NK Triva
2021-04-27
909241
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KERSTIN HÖRLIN HOLMQUIST & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, Nordiska Kompaniet, Triva Bo, betsad mahogny, skiva i emalj signerad P Törneman och numrerat 86/200, etikettmärkt, höjd ca 53, 123x68 cm
Smärre slitage, märken