Buinitsky Rafail Iosiphofich akvarell
2021-04-27
909050
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BUINITSKY RAFAIL IOSIPHOFICH (Ryssland 1871-?): Vinterlandskap vid sjö, signerad och daterad 1910, akvarell , bildmått ca 49x64 cm