Robert Högfeldt oljemålning
2021-04-27
909021
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Liemannen, signerad Högfeldt, akvarell, signerad, ca 25x39 cm