Drottning Elisabeth och Prins Philip 2 ramar

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KUNGLIGA FOTOGRAFIER (2). Drottning Elisabeth II (f. 1926) - Prins Philip (1921-2021), 2 signerade fotografier, båda med signaturer daterade 1972, i svarta ramar med kungligt monogram, mått ca 200 x 150 mm (bildyta).

Her Majesty Queen Elisabeth II and HRH the Duke of Edinburgh.

908975

2021-05-07