Serveringsvagn med bricka
2021-04-29
908749
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, teakfaner, löstagbar bricka, två hjultrissor, höjd 65, 68x44 cm
Bruksslitage, fuktskador