Tapio Wirkkala skål
2021-05-02
908743
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAPIO WIRKKALA, 2 dlr, skål i silver samt glas, signerade, den i glas med kamslipning, silverskålens längd ca 9, glasskålens höjd 3,5 cm
Slitage