Hörnskåp allmoge
2021-04-29
908739
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-talets början, polykromt bemålat, allmoge, höjd 186, 77x47 cm
Slitage, renoverad och kompletterad