Skrivbord 1940-tal
2021-04-26
908499
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SKRIVBORD, 1940-tal, ek, 4 lådor samt utdragbara skivor, höjd ca 68, 105x65 cm
Bruksslitage