Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Kashgai, antik, nomadmatta, ull på ullvarp, ca 204x150 cm
Bruksslitage, skador, slitna fransar, saknas delvis
908468
2021-04-29