Einar Jolin Kvinnoporträt profil
2021-04-26
908421
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Kvinnoporträtt profil
signerad Einar Jolin Paris 1914, blyerts på papper, 20,5 x 12,5 cm.
PROVENIENS: Familjen Jolin