Peter Dahl
2021-04-26
908389
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm,
oramad, numrerad 476/1500