Vaser Kina
2021-04-26
908061
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VASER, 2 st, Kina, porslin, 1900-talets andra hälft, polykrom kantondekor, profilerad form, höjd ca 36 cm
Sedvanligt ytslitage, smärre tillverkningsdefekter, lockknopp till ena vasen saknas.