Klubbat för:
550 SEK
800 SEK
BÅLSKÅL, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor av blommor och fjärilar, diameter 36,5 cm, höjd 16 cm.
Lättare bruksslitage.
908059
2021-04-26