Marc Chagall efter
2021-04-25
907855
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MARC CHAGALL, efter färglitografi, omslag till DLM, bildmått ca 71x51 cm
Vikveck, ytsmuts, slitage.