Peter Dahl, färglitografi
2021-04-30
907824
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (1934-2019), komposition, signerad och numrerad 132/375, färglitografi, bildmått 58 x 42 cm
Ej examinerad ur ram, dubbel passepartout