Collier olikfärgade odlade sötvattenspärlor
2021-05-03
907771
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
COLLIER, 5 st., odlade barocka olikfärgade sötvattenspärlor, avslutas med dobbar, (lås saknas), längd 46-48 cm, etui medföljer
Pärlor med slitage, sprickor och skador, naturliga tillväxtmärken