Bonader 1800-talets slut
Klubbat för:
600 SEK
1 000 SEK
BONADER, 2 st, 1800-talets slut, maskinvävda, invävd mässingstråd, med motiv av unionsflaggor och Kung Oscar II, den mindre bonaden med Oscar II:s monogram i förgylld metall, ca 55x40 resp 150x145 cm
907769
2021-04-26