Vägglampett venetiansk
2021-04-25
907748
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPETT, venetiansk, 1900-tal, för 3 ljus, stomme i glas, höjd ca 78 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre nagg/korrosion