Gravspeglar 1 par
2021-04-26
907711
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GRAVSPEGLAR, 1 par, mässing, 1900-talets första hälft, mässing samt spegelglas, 13,5x14 cm
Nagg