Georg Jensen Årsskedar
Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
GEORG JENSEN, årsskedar, 12+1 st, förgyllt sterlingsilver, dekor med blommor, modellår 1984-1995, samtliga delar i originaletui Jensen, medföljer även tesked 1988 utan etui, total vikt ca 554 g
Delvis med bruksslitage
907520
2021-05-05