Orientmatta 220x140 cm
2021-05-03
907461
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, ull på bomullsvarp, 1900-tal, ca 220x140 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage