Rashid
2021-04-26
907333
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): Flicka som målar, signerad, 2001, olja på duk, 42x35 cm