Taburetter
2021-04-29
907254
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TABURETTER, 1 par, tidigt 1900-tal, stomme i mahogny, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage