Louis Ritschard olja
2021-04-29
907135
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LOUIS RITSCHARD (1817-1904): Stockholms slott, signerad, olja på pannå, ca 15x11 cm