Karin Mobring fåtölj Amiral Ikea
Klubbat för:
3 800 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
KARIN MOBRING, fåtölj "Amiral", Ikea, 1970-tal, krom med naturfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fläckar/skador
906951
Päivämäärä:
2021-04-23