Karin Mobring fåtölj Amiral Ikea

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

KARIN MOBRING, fåtölj "Amiral", Ikea, 1970-tal, krom med naturfärgat skinn, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fläckar/skador

906951

Päivämäärä:

2021-04-23