Klubbat för:
850 SEK
1 500 SEK
FAT, SKÅLFAT, tenn, Firma Svenskt Tenn, brätte med turbinformad dekor, hjärtformad skål med mässingskant, fat stämplat 1993, diameter ca 19,5 resp 7 cm
Smärre bruksspår, repor
906936
2021-04-23