Carl Fredrik Reuterswärd
2021-04-23
906864
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad, numrerad 136/200, bladmått 62x72 cm
Framstår i gott skick, ej examinerad ur ram